Онлайн версія суспільно-політичної газети Високий Замок
 
Шукати:
Ваше здоров'я
05.01.2011
Людина-рентген

Бачить наскрізь і хворе тіло, і хвору душу...

Наталія КРАВЧУК   
Зцілителька, яка розуміє, що вона не всесильна
Бачить наскрізь і хворе тіло, і хвору душу...

З якими тільки бідами не приходять до лучанки Лідії Антонівни. З болем фізичним і душевним, проблемами вдома чи на роботі. Звертаються по допомогу бездітні і смертельно хворі… Вона бачить наскрізь кожного!

«За наведення порчі прийде покарання»

Двері її дому не зачиняються... Хтось веде дитину, хтось несе фотографію близької людини, яка вже втратила надію на одужання. Лідія Антонівна діагностує усіх. Бере «під приціл» поглядом. Проймає ним, наче рентгенівським променем. Тоді проводить на віддалі кількох сантиметрів від тіла своїми руками. І як комп’ютер видає інформацію: чим тіло хворе, а чим – душа.

– Скеровую енергію у те місце, де вона найбільше потрібна, – пояснює зцілителька. – Відновлюю захисну оболонку людини. Наше біополе руйнується під впливом різних чинників. Через «діри» витікає внутрішня енергія, і людина хворіє.

«Підлатавши» захисну оболонку, можна забути про депресії, порушення сну, ендокринні захворювання. Завдяки методам біоенергетичного впливу піддаються лікуванню алкоголізм, виразки шлунка, дванадцятипалої кишки, хвороби шкіри і навіть безпліддя, запевняє моя співрозмовниця. І, як приклад, наводить кілька сотень випадків зцілення жінок і чоловіків, у яких медики відібрали надію на народження дитини. Серед щасливих породіль – і сорокарічні дами, які тільки тепер, у зрілому віці, змогли відчути радість материнства.

– Руйнує ауру порча, – продовжує Лідія Антонівна. – Якщо її наслано, над людиною висітиме чорна пляма, через яку в організм проникатиме негативна енергія. Для одужання такого хворого не завжди достатньо тільки мого впливу. Треба йти до храму, посповідатися, причаститися. А тим, хто наводить порчу, нагадую: рано чи пізно прийде покарання!

«Протяг» виявився… пухлиною

У практиці жінки – одужання пацієнтів із найскладнішими патологіями.

Після «списання» медиками Валентина Федина із села Охлопів Горохівського району живе вже дев’ятий рік. Бабуся мала рак легень. Лідія Антонівна лікувала своїми методами – і це дало дивовижний результат.

– Якщо бачу серйозні порушення в роботі якогось органу, то скеровую хворого у лікарню для детального обстеження чи оперативного втручання, – наголошує зцілителька. – Не все ж можу виправити.

Нещодавно до неї звернулася жителька села Сільце Горохівського району Ганна Якобчук. Її восьмирічна донечка довгий час скаржилася на головний біль. У лікарні сказали, що у малої «протяг», тож мама вирішила звернутися по допомогу до Лідії Антонівни. Привезла жінці фотографію дитини, а та тільки скрушно головою похитала: «Не «протяг» це, терміново везіть доньку до Луцька, зробіть магніторезонансну томографію». Обстеження показало: у дівчинки в голові пухлина завбільшки з куряче яйце…

Оленку направили на операцію до Києва. Благо, все зроблено вчасно. Дівчинка вже повернулася додому й почувається добре.

До грудей прилипають виделки й ложки

Говоримо зі зцілителькою про кольорову гаму здорового і хворого організму – хто чим «світиться». Жінка зізнається, що серйозні ураження бачить у багрово-фіолетових тонах, а онкоклітини – чорними.

– Але ж «чорне» – це не завжди смерть?

– Звісно. Коли людина гасне, я бачу хрест або пагорб, – каже. – Був випадок, що прийшла до мене з якоюсь проблемою одна жіночка. Я дивлюся, що вона здорова, а життя її закінчується. Довго не могла нічого зрозуміти: як таке може бути? А невдовзі дізналася, що вона трагічно загинула.

Ось так із 16 років (усе почалося раптово, без «удару блискавки» чи «клінічної смерті», як це часто буває в інших зцілителів) Лідія Антонівна «просвічує» усе живе навколо. Бачить недуги і долю.

Жінка демонструє ще одну свою здібність: до неї, наче до магніту, прилипають металеві предмети. Бере виделки, ложки, ножі, прикладає до грудей – а вони не падають! «Намагнічена» й онука господині. Хтозна, можливо, у дівчини теж колись прокинеться такий же дар.

У Києві Лідія Антонівна навчалася на курсах з біоенергетики. Нині здобуває магістерський ступінь у Міжнародному університеті розвитку людини «Україна». Її вже запрошують у турне по Європі. Однак жінка не їде. Чому?

– Раз Бог мені тут відкрив такий дар, значить я тут потрібна.., – пояснює пані Лідія.


Фото автора.

м. Луцьк.

Facebook vKontakte Twitter Buzz Google Blogger Livejournal Favorite mySpace Favorite Favorite
Favorite Mail Print

Акценти
Акценти
Коментар

На Ви і пошепки...

Національне АГЕНТСТВО з питань держслужби заборонило державним службовцям лаятися, тобто вживати нецензурну лексику. Більше того, заборонено навіть підвищувати тон під час спілкування.

В Україні з’явилася нова область – Криворізька

Мінздоров’я вже «виписало» туди «швидкі»

У день трьох дванадцяток – «на розписку» вісім пар

Цього року у магічну дату — 12.12. 2012 (12 грудня) – у Львові не буде напливу молодят, які стануть на рушничок щастя. Якщо минулих років у РАЦСі в цей день розписувалося кількадесят молодят, то цього року заявки поки що подали лише вісім пар закоханих.

З наступного тижня погоду погіршить арктичне повітря

На вихідні синоптики прогнозують суху погоду, лише у п’ятницю очікують дощ та похмуре небо. Вночі на термометрі 2-5 градусів тепла, вдень пригріє до 9-11 градусів. Тепла погода потішить нас недовго. З

Актуально

Хвороби вклали політв’язнів у ліжко

Олександр Тимошенко попросив дружину припинити голодування – щоб його наслідки не давали радості режиму

Жіночу консультацію відремонтували за 800 тисяч гривень

У 3-й комунальній міській лікарні жіночу консультацію переселили у нове відремонтоване приміщення (вул. Рапопорта, 6).

Країна

Назбирати грибів не дав… ведмідь

Невдало закінчився похід за білими грибами для жителя районного центру Івана Зубрицького, водія державної установи. Коли він у гірському урочищі Перехресне надибав велику «колонію» боровиків і нагнувся, щоб покласти їх у кошик, то почув голосний рев звіра. За якихось 30 метрів від нього, здійнявши лапи, стояв великий ведмідь…

Гуляючи Одесою, привітайтеся зі Стівом Джобсом

Знайти легенду можна у магазині електроніки

У Тернополі можна покататися на автобусі-амфібії

Те, що на озері у Тернополі плавають катери, скутери, катамарани та яхти, нікого не здивуєш. Але, щоб по воді плив автобус-амфібія, — такого ще у Тернополі не бачили!

Новини

«Я ж не мільйонер, щоб купувати взуття за 1000-2500»

Студентське дослідження про те, скільки сотень гривень молодь готова витратити на осіннє взуття цього сезону

Україну відвідає правнучка Фройда

Наступного тижня до Львова приїде правнучка відомого психіатра, психолога Зиґмунда Фройда – Лючія МакАдам Фройд. Вона презентуватиме свою виставку робіт “Ігри розуму”, яка триватиме до 5 грудня. Родичка Фройда побуває вперше в Україні.

Політика

Новий парламент стартує без п’яти депутатів?

У ЦВК кажуть, що провести перевибори у проблемних округах реально аж у березні.

У Верховній Раді буде на одного Балогу менше?

Виборча невдача спіткала велике сімейство закарпатських політиків Балог. Після того, як стало відомо, що у парламент проходять брати Віктор і Павло, а також їхній двоюрідний брат Петро Петьовка, відбулися кардинальна «корекція» цього результату.

Коли під боком молода дружина, нардепу не до політики…

Поки інші політики ламають голови над виборчими результатами, наразі ще народний депутат Валерій Коновалюк (Партія регіонів) насолоджується результатами суперважливої для себе події, яка сталася у передвиборчу суботу. На значній відстані від парламенту він проводить другий тиждень свого медового місяця.

Світ

У «Нью-Йорку» – «ангели» Victoria’s Secret

За традицією, на початку листопада модний бренд провів у мегаполісі модний показ найрозкішніших моделей спідньої білизни.

Пуерто-Ріко стане 51-м штатом США

Таке рішення пуерторіканці прийняли на референдумі. За приєднання виступив 61% виборців. Зараз Пуерто-Ріко має статус автономної території США. Для остаточного включення до складу Штатів потрібне рішення Конгресу США.

Влада Греції хоче економити. Народ проти

Парламент Греції затвердив новий пакет заходів бюджетної економії, що передбачає скорочення витрат на 13,5 млрд. євро упродовж наступних двох років. Ухвалений план, з-поміж іншого, передбачає підвищення пенсійного віку до 67 років, підвищення податків, скасування низки соціальних пільг і зниження рівня мінімальної зарплати у держсекторі.

«Спиртне лилося рікою... Справжнє обличчя гламурної тусовки»

Відвідувачі одного з найвідоміших кінних змагань у світі, австралійського Кубка Мельбурна, побили рекорди пияцтва і сміливої поведінки, пише британська The Daily Mail. На святі були присутні британський принц Чарльз з дружиною Каміллою.

Стадо п’яних слонів розгромило село в Індії

Спочатку тварини зруйнували кілька продовольчих складів на селі. В одному з них слони «знайшли» бочки з рисовим пивом. Під впливом алкоголю тварини взялися трощити усе підряд...

Культура

Нецензурний театр

Львівська прем’єра вистав за творами Леся Подерв’янського.

Вокалісти Iron Maiden захотіли залишитись у Львові...

Впродовж десяти годин Львів гримів під гучні баси рок-фестивалю «Цитадель». Найпотужнішу музичну хвилю вечора підняли хед-лайнери фестивалю - екс-вокалісти одного з найвідоміших гуртів світу Iron Maiden Пол Ді’Анно (на фото) і Блейз Бейлі. Галицька публіка настільки гаряче прийняла легендарних британських музикантів, що ті зізналися: вони не проти залишитись у Львові.

Зеновій Гучок став заслуженим

Співак та композитор Зеновій Гучок (на фото) на сцені вже 25 років. З нагоди ювілею творчої діяльності йому присвоїли звання «Заслужений діяч естрадного мистецтва України».

Здоров’я

Хворі батьки не народять здорову дитину...

Замість того, щоб йти на стадіон, молодь іде до найближчого бару

Поради зцілителів

Коли тіло як побите...Зелений чай у «білому халаті».

І нерви заспокоїть, і серце «заколише»...

Глід знижує кров’яний тиск та усуває кишкові коліки.

Рожеві окуляри

Молодята з Росії одружилися у Карпатах

У сучасному світі, майже позбавленому романтики, весілля — один з тих казкових днів, коли можна мріяти і вірити в диво. Коли казка хоча б на коротку мить все ж таки стає реальністю.

Відпочинок по-королівськи у 7-зірковому готелі для мурчиків і тузиків

Арабські Емірати – не тільки райський куточок для людей, а й місце відпочинку для домашніх тварин. А, як відомо, в Еміратах гроші вміють робити на всьому. Нещодавно тут відкрився перший у світі семизірковий готель для чотирилапих улюбленців. Рекорд кількості зірок побитий: замість звичних п’яти зірок, що характеризують висококласний відпочинок, готелю привласнили аж сім зірок.

Щоб запам’ятати вибори, породілля назвала близнюків Барак Обама і Мітт Ромні

Жителька кенійського міста Сиайя 20-річна Міллісент Овуор назвала своїх новонароджених близнюків Барак Обама і Мітт Ромні. Названі на честь обраного на другий термін президента США і його суперника-республіканця діти з’явилися на світ 7 листопада.

Спорт

«Гірники» самі себе «закопали»...

Попри поразку від «Челсі», «Шахтар» має добрі шанси вийти з групи

І знову – перевірка харківського «металу»

У неділю, 11 листопада, «Карпати» зустрінуться з «Металістом» – у Харкові в рамках чемпіонату Прем’єр-ліги (початок – о 19.30, трансляція на телеканалі «2+2»). «Зелено-білі» намагатимуться свою результативну гру в домашніх матчах перенести на поля суперників, перервавши програшну виїзну серію з чотирьох матчів.

Кримінал, пригоди, трагедії

Поки Мазурка розшукувала вся українська міліція, він бомжував під своїм будинком?

Розшук «караванського стрільця» викликав чимало запитань. Чимало запитань без відповідей викликала і його загибель.

На Жовківщині загинув пішохід

7 листопада, близько 20-ї години, у Жовківському районі, неподалік села Великого Дорошева, у ДТП загинув 31-річний чоловік. За попередніми даними, 23-річний водій бусика “Мерседес Віто” не обрав безпечної швидкості руху і наїхав на перехожого. Від отриманих травм той помер у кареті швидкої медичної допомоги, яку викликали на місце ДТП.

Восьмирічний «господар» випив із гостем... самогону

У Червоноградську лікарню з діагнозом “алкогольна інтоксикація” привезли з однієї з червоноградських вулиць 11-річного хлопчика. Про незвичного пацієнта медики повідомили міліції, отож правоохоронці почали з’ясовувати обставини отруєння дитини...

Лікарі борються за життя дитини, яку «виховував» вітчим

Покидьок, який ледь не убив пасинка, сказав, що хлопчик упав на сходах.

Наостанку

«Чоловіче щастя» «ТіКу»

Вінницький гурт «Тверезість і Культура» взявся розважати публіку у стінах Львівської опери. І це йому більш ніж вдалося. «Танцюючий» балкон, «співаючий» партер і море оплесків – ось яким постав Львів перед фронтменом гурту “ТіК” Віктором Бронюком та його колегами. Велика сольна програма «Чоловіче щастя» принесла цього вечора справжнє настроєве щастя як чоловікам, так і жінкам, і навіть дітям.


Реклама

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Новини
Реклама
Мережа магазинів Імідж
Архів